Elvila

Detalii Elvila

 S.C. ELVILA SA, companie romaneasca fondata inca din 1990 de catre Viorel Catarama, este una dintre principalele marci din domeniul productiei si comercializarii mobilei in Romania. In prezent, in reteaua Elvila exista un numar de 51 de magazine in toata tara, din care 22 magazine proprii, 29 magazine in sistem de franciza si 3 fabrici proprii pentru productie mobilier: Relaxa- Mizil, Carpatina-Babeni, Elmoberom-Beius.

Localitati: Bacau, Alba Iulia, Alexandria, Baia Mare, Beius, Botosani, Brad, Braila, Brasov

Contact Elvila

Oras Adresa e-mail Telefon Adresa Program Harta
Alba Iulia, judet Alba magazin.albaiulia@elvila.ro 0372.707.072
0720.077.804
Piata Natiunii, nr 11 Luni-Vineri: 9:00-18:00
Sambata: 9:00-13:00
Harta
Alexandria, judet Teleorman magazin.alexandria@elvila.ro 0372.707.073
0720.077.803
Str Libertatii, nr 149, Bl. C, Parter Luni-Vineri:9:00-18:00
Sambata:9:00-13:00
Harta
Bacau, judet Bacau magazin.bacau@elvila.ro 0720.077.817 in incinta complexului comercial Hello Shopping Park, Calea Republicii,nr 181 Luni-Duminica:9:00-21:00  
Baia Mare, judet Maramures magazin.baiamare@elvila.ro 0372.728.688
0720.077.814
Str. Vasile Alecsandri, Nr 91 C Luni-Vineri:10:00-18:00
Sambata:09:00-13:00
Harta
Beius, judet Bihor magazin.beius@elvila.ro 0372.701.213
0729.660.847
Str. Traian, nr. 2-4 Luni-Vineri:9:00-17:00
Sambata:9:00-13:00
Harta
Botosani, judet Botosani magazin.botosani@elvila.ro 0720.077.807 Str 1 Decembrie, nr 20 Luni-Vineri:9:00-19:00
Sambata:9:00-14:00
Harta
Brad, judet Hunedoara magazin.brad@elvila.ro 0372.707.075
0720.077.805
Str Minerilor, nr 5-7 Luni-Vineri:9:00-17:00
Sambata:9:00-13:00
Harta
Braila, judet Braila magazin.braila@elvila.ro 0720.077.806 in incinta Promenada Mall Braila, langa Bricostore, Str. Principala, nr. 4B Luni-Duminica:9:00-21:00  
Brasov, judet Brasov magazin.brasov@elvila.ro 0372.731.711
0720.077.800
Calea Bucuresti, nr.100 Luni-Vineri:9:00-19:00
Sambata:9:00-14:00
Harta
Bucuresti, magazin magazin.baneasa@elvila.ro Info produse:
0372.131.899
0372.358.452 (0372 ELVILA)
Info livrari si facturare:
0723.131.082
0723.131.084
Str Siriului, nr 74-76, sector 1, vis-a-vis de fabrica de paine Baneasa Luni-Vineri:10:30-19:00
Sambata:10:00-15:00
Harta
Calarasi, judet Calarasi magazin.calarasi@elvila.ro 0372.777.808
0720.077.808
Str. Locomotivei, nr. 6 Luni-Vineri:9:00-18:00
Sambata:9:00-13:00
Harta
Campulung Moldovenesc, judet Suceava aurorapoptamas@yahoo.com 0230.312.869 Str. Nicolae Iorga, nr.1 Luni-Vineri: 9:00-18:00
Sambata: 9:00-14:00
Harta
Cluj Napoca, judet Cluj magazin.cluj@elvila.ro 0372.705.697
0720.077.801
Pta Mihai Viteazu, FN Hala Agroalimentara Luni-Vineri:10:00-18:00
Sambata:10:00-14:00
Harta
Constanta, judet Constanta magazin.constanta@elvila.ro 0372.743.772
0372.735.423
0726.300.788
Str. Henri Coanda, nr. 16 Luni-Vineri:10:00-19:00
Sambata:10:00-15:00
Harta
Craiova, judet Dolj magazin.craiova@elvila.ro 0372.707.078
0720.077.809
Calea Bucuresti, bl. P4/P5 Luni-Vineri:9:00-18:00
Sambata:10:00-14:00
Harta
Focsani, judet Vrancea diedra_focsani@yahoo.com 0237.225.276 Str. Maior Ghe. Pastia,nr.1, magazin Big Centru,etaj 1 Luni-Vineri:9:00-19:00
Sambata:9:00-14:00
Duminica:9:00-14:00
Harta
Focsani,judet Vrancea magazin.focsani@elvila.ro 0733.666.833 in incinta Promenada Mall Focsani, langa Bricostore, Calea Moldovei, Nr. 32 Luni-Duminica:9:00-21:00  
Galati, judet Galati magazin.galati@elvila.ro 0372.707.081
0720.077.802
Piata Energiei, Bl. M1B Luni-Vineri:9:00-18:00
Sambata:9:00-13:00
Harta
Gheorghieni, judet Harghita elvila.gheorgheni@gmail.com 0744.509.326 Str Nicolae Balcescu nr. 30 Luni-Vineri:9:00-17:00
Sambata:9:00-14:00
Harta
Husi, judet Vaslui angeug2003@yahoo.com 0235.481.109 Str.Florilor, nr.22 Luni-Vineri:9:00-18:00
Sambata:9:00-13:00
Duminica:9:00-13:00
Harta
Iasi, judet Iasi magazin.iasi@elvila.ro 0372.753.503
0372.735.422
0720.077.812
DN Iasi - Tg Frumos, KM 10 (vis-a-vis de Metro) Luni-Vineri:10:00-18:00
Sambata:9:00-14:00
Harta
Marghita, judet Bihor liajolta@yahoo.com 0359.800.671 Str.Bihorului, nr.6 Luni-Vineri:9:00-17:00
Sambata:9:00-13:00
Harta
Medias, judet Sibiu pmsrl@yahoo.com 0269.844.133 Str Titus Andronic, nr. 7 Luni-Vineri: 9:00-18:00
Sambata: 9:00-13:00
Harta
Mizil, judet Prahova magazin.mizil@elvila.ro 0372.760.848
0729.660.848
Str. Mihai Bravu, nr. 189 Luni-Vineri:8:00-16:00
Sambata:9:00-13:00
Harta
Negresti Oas, judet Satu Mare nilacmob@gmail.com 0261.855.775 Str. Unirii NR.31;Complex Comercial Unirii Luni-Vineri:9:00-17:00
Sambata:9:00-14:00
Harta
Oltenita, judet Calarasi elvilaoltenita@gmail.com 0722.404.624 Sos Chirnogi NR.2A Luni-Vineri: 9:00-18:00
Sambata: 9:00-14:00
Harta
Oradea, judet Bihor office@marianromsped.ro 0259.470.060
0723.788.002
Sos Borsului,NR.45 (in incinta Sc Avicola SA) Luni-Vineri: 9:00-19:00
Sambata:9:00-13:00
Harta
Patarlagele, judet Buzau pantelmarcelina@yahoo.com 0238.550.030
0745.646.763
Magazin Mixt, bl.3, parter Luni-Vineri:9:00-17:00
Sambata:9:00-12:00
Harta
Petrosani, judet Hunedoara magazin.petrosani@elvila.ro 0372.741.351
0720.077.815
Str. 1 Decembrie 1918, nr. 79 Luni-Vineri:10:00-18:00
Sambata:9:00-13:00
Harta
Ploiesti, judet Prahova magazin.ploiesti@elvila.ro 0372.775.504
0720.077.811
DN1B, BLEJOI, Prahova, zona Bricolage Luni:11:00-19:00
Marti-Vineri:10:00-19:00
Sambata:10:00-18:00
Duminica:10:00-15:00
Harta
Resita, judet Caras Severin lazarovcristina@yahoo.com 0355.429.108
0769.649.838
Piata 1 Decembrie 1918, nr. 17, bloc IPJ Luni-Vineri : 9.00-18.00
Sambata: 9.00-13.00
 
Suceava, judet Suceava magazin.suceava@elvila.ro 0720.077.810 Str.Cernauti, nr. 101 E (Romstal) Luni-Vineri: 9:00-18:00
Sambata: 9:00-13:00
Harta
Targoviste, judet Dambovita mobistar_srl@yahoo.com 0720.077.820 Str.Garii,nr.6, complex Pavcom, parter Luni-Vineri:9:00-17:30
Sambata:9:00-13:00
Harta
Targu Jiu, judet Gorj torsan@clicknet.ro 0253.225.379 Str.Unirii Siret, bl.9, parter Luni-Vineri:8:00-20:00
Sambata:9:00-18:00
Harta
Targu Mures, judet Mures magazin.targumures@elvila.ro 0727.736.259
0729.660.846
Bd. 1 Decembrie 1918, nr. 283 (Romstal) Luni-Vineri: 9:00-18:00
Sambata: 9:00-13:00
Harta
Timisoara, judet Timis magazin.timisoara@elvila.ro 0372.774.285
0720.077.821
Calea Sagului, nr 55 Luni-Vineri:9:00-18:00
Sambata:9:00-13:00
Harta
Vaslui, judet Vaslui magazin.vaslui@elvila.ro 0372.745.373
0723.647.090
Str. Stefan cel Mare, Bl. 87 Luni-Vineri:9:00-18:00
Sambata:9:00-13:00
Harta